Maltański Dzień Seniora

03/11/2019

26 października br. w Maltańskim Ośrodku Geriatryczno – Gerontologicznym prowadzonym przez Fundację Polskich Kawalerów Maltańskich w Poznaniu miała miejsce uroczystość – obchody Dnia Seniora.
Zaproszeni mieszkańcy Poznania w wieku 60+, beneficjenci projektu realizowanego we współpracy z Miastem Poznań, sobotnie przedpołudnie spędzili w wyjątkowej atmosferze. Stoły nakryte stosownie do okoliczności podkreślały świąteczny nastrój.
Uroczystość uświetnił koncert wspaniałego harfisty, Michała Zatora (półfinalisty V edycji „Mam talent”). Artysta zaśpiewał kilka pięknych, znanych utworów Warto podkreślić, że Michał Zator jest jedynym harfistą w Polsce wykonującym autorski repertuar, akompaniującym sobie do śpiewu. Ten wyjątkowy koncert wywołał wiele emocji i sprawił, że zaproszeni goście mogli poczuć się naprawdę wyjątkowo.
Na koniec uroczystości każdy z 50. gości otrzymał upominek, co zapewne sprawiło, że Seniorzy poczuli się jeszcze bardziej docenieni.