Ośrodek Geriatryczno-Gerontologiczny

OŚRODEK GERIATRYCZNO – GERONTOLOGICZNY
jest kolejnym dziełem Fundacji Polskich Kawalerów Maltańskich „Pomoc Maltańska”, które od stycznia 2014 roku prowadzi działalność w Maltańskim Centrum Pomocy „Komandoria” przy ul. Świętojańskiej 1 w Poznaniu. Celem Ośrodka jest wspieranie osób starszych, przeciwdziałanie samotności, poszerzanie wiedzy z różnych dziedzin, odkrywanie i rozwijanie pasji oraz rehabilitacja ruchowa.

Organizujemy spotkania integracyjne, zajęcia kulturalne, artystyczne, rekreacyjne oraz wspólne spacery. Seniorzy mogą liczyć na nieodpłatne wsparcie psychologa, pedagoga, prawnika oraz lekarzy wielu specjalności (chirurgia, ortopedia, psychiatria, choroby wewnętrzne, pulmonologia, nefrologia, urologia, rehabilitacja, okulistyka). Wykonywane są również badania: densytometria i usg.

Rejestracja telefoniczna pod numerem: 530 908 098.

Ośrodek współfinansowany przez Miasto Poznań.

PLANOWANE SPOTKANIA:

!!! ZAJĘCIA GIMNASTYKI DLA SENIORÓW
ZOSTAŁY ZAWIESZONE DO KOŃCA SIERPNIA !!!

22.07 (poniedziałek) – godz. 10.00
– zapraszamy na TERMY MALTAŃSKIE
Spotykamy się przy kasach Term o godz. 09.45

PORADY ŻYCIOWO – PRAWNE DLA SENIORÓW