Zapraszamy na zajęcia w Maltańskim Ośrodku Geriatryczno – Gerontologicznym

PLANOWANE ZAJĘCIA

– GIMNASTYKA – środa, 16 września, godz. 17.00 (pierwsza grupa)
– GIMNASTYKA – środa, 16 września, godz. 18.00 (druga grupa)
– GIMNASTYKA – środa, 23 września, godz. 17.00 (pierwsza grupa)
– GIMNASTYKA – środa, 23 września, godz. 18.00 (druga grupa)
– ZAJĘCIA KOMPUTEROWE – czwartek, 24 września, godz. 17.00
– GIMNASTYKA – środa, 30 września, godz. 17.00 (pierwsza grupa)
– GIMNASTYKA – środa, 30 września, godz. 18.00 (druga grupa)

BEETHOVEN – KONCERT Z OKAZJI 250. ROCZNICY URODZIN KOMPOZYTORA

piątek, 2 października, godz. 19.00 (spotykamy się o godz. 18.00 przy wejściu do kościoła)

– Kościół Karmelitów Bosych na Wzgórzu Św. Wojciecha w Poznaniu, ul. Działowa 25 –

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY ORAZ ODRĘBNE PROCEDURY TEATRU WIELKIEGO DOSTĘPNE W OŚRODKU ORAZ NA STRONIE INTERNETOWEJ ORGANIZATORÓW (LICZBA MIEJSC OGRANICZONA)

piątek, 2 października 2020 – godz. 19.00
Kościół Karmelitów Bosych na Wzgórzu Św. Wojciecha
w Poznaniu, ul. Działowa 25

Chór Teatru Wielkiego w Poznaniu
Orkiestra Teatru Wielkiego w Poznaniu

Poniżej przedstawiamy informacje o Koncercie zaczerpnięte ze strony internetowej Teatru Wielkiego w Poznaniu:
„W bieżącym roku cały świat celebruje 250. rocznicę urodzin Ludwiga van Beethovena. Do świętowania przyłącza się i Teatr Wielki – orkiestra i chór pod batutą dyrektora artystycznego Gabriela Chmury zaprezentuje trzy dzieła geniusza z Bonn. Na początek porywająca uwertura „Egmont”, efekt fascynacji Beethovena twórczością Goethego. Poruszająca aria „Ah! perfido” to wyjątkowa kompozycja w dorobku Beethovena, oparta na tekście autorstwa Pietro Metastasio, librecisty Vivaldiego i Händla. W tym przepięknym utworze usłyszymy solistkę poznańskiej opery Magdalenę Nowacką. Wspaniałym zwieńczeniem wieczoru będzie olśniewająca „Msza C-dur”, w której solistami będą: Monika Mych-Nowicka, Magdalena Wilczyńska-Goś, Piotr Friebe i Damian Konieczek.”

Patron medialny koncertu:

UWAGA!
Prosimy o zapoznanie się z załączonymi zasadami RODO oraz wydrukowanie
i wypełnienie oświadczenia uczestnika wydarzenia.

REGULAMIN UCZESTNICTWA W WYDARZENIACH KULTURALNYCH
ORGANIZOWANYCH PRZEZ TEATR WIELKI W POZNANIU [.pdf]

O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH – COVID [.pdf]

OŚWIADCZENIE WIDZA [.pdf]

W tym szczególnym czasie chcemy, by nasze spotkanie z Wami odbywało się w atmosferze jak najbardziej zbliżonej do normalności. Prosimy Was o wyrozumiałość i dostosowanie się do ograniczeń, jakie na nas nałożono. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Teatr Wielki w Poznaniu:
1. Jeśli nie czujesz się dobrze, jesteś chory, miałeś styczność z osobą zainfekowaną – zostań w domu.
2. Zabierz ze sobą maseczkę lub przyłbicę. Po wejściu do budynku obowiązuje Cię noszenie maseczki zakrywającej usta i nos.
3. Po wejściu do budynku zdezynfekuj dłonie.
4. Zapoznaj się z regulaminem uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych, klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych oraz jeśli masz taką możliwość, przynieś wydrukowane i podpisane (w dniu odbywania się wydarzenia) oświadczenie uczestnika wydarzenia, jeśli nie – wypełnij je w budynku, w miejscu wskazanym przez obsługę.
5. W dniu wydarzenia szatnia będzie nieczynna. Okrycia wierzchnie można pozostawić indywidualnie w szatni lub zabrać na widownię.
6. Prosimy o wcześniejsze przybycie na wydarzenie – osoby spóźnione nie zostaną wpuszczone na widownię.
Dbamy o bezpieczeństwo naszych Widzów!

Realizatorzy
• kierownictwo muzyczne  – Gabriel Chmura
• przygotowanie chóru  – Mariusz Otto

Obsada
• sopran (Aria Ah! perfido)  – Magdalena Nowacka
• sopran (Msza C–dur)  – Monika Mych-Nowicka
• mezzosopran  – Magdalena Wilczyńska-Goś
• tenor  – Piotr Friebe
• bas  – Damian Konieczek

źródło: https://opera.poznan.pl/pl/ludwig-van-beethoven

WAŻNE:
W związku z koniecznością ograniczenia liczby osób uczestniczących jednorazowo w zajęciach i spotkaniach obowiązują zapisy : tel. 796 291 091

– Nadal możliwe są TELEFONICZNE PORADY ŻYCIOWO – PRAWNE I PSYCHOLOGICZNE dla seniorów, po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu: 796 291 091
– Zapraszamy również do korzystania z PROPOZYCJI ZAJĘĆ W DOMU:

INFORMUJEMY, ŻE DLA PAŃSTWA BEZPIECZEŃSTWA ZALECA SIĘ:
1. Nie przychodzenie do placówki osób:
a. u których występują objawy choroby zakaźnej,
b. które w miały kontakt z osobą chorą, zakażoną, izolowaną, przebywającą na kwarantannie
(niezbędne będzie podpisanie stosownego oświadczenia),
4. Pomiar temperatury ciała przy pomocy termometru bezdotykowego u uczestników
i personelu, po uprzednim uzyskaniu ich zgody,
5. Obowiązkową dezynfekcję rąk przed wejściem na teren placówki,
6. Używanie osłony ust i nosa,
7. Zachowanie zasad dystansu społecznego.
Uczestnicy zajęć i spotkań podpisują oświadczenie o zapoznaniu się z obowiązującymi procedurami oraz zgodę na mierzenie temperatury.
Szczegółowe procedury zapobiegania zakażeniom wirusem SARC-CoV-2 oraz postępowania na wypadek podejrzenia wystąpienia choroby koronawirusowej COVID-19 obowiązujące Maltańskim Ośrodku Geriatryczno – Gerontologicznym dostępne są w Ośrodku.

Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich "Pomoc Maltańska"