Maltański Ośrodek Geriatryczno – Gerontologiczny

PLANOWANE ZAJĘCIA

SPOTKANIE PRZEDŚWIĄTECZNE:
– JEŻELI BĘDZIE TO MOŻLIWE, ZORGANIZOWANE ZOSTANIE, JAK CO ROKU, SPOTKANIE PRZEDŚWIĄTECZNE
– GDYBY JEDNAK NADAL KONIECZNE BYŁO OGRANICZANIE SPOTKAŃ GRUPOWYCH, PRZEKAZANE ZOSTANĄ PAŃSTWU DROBNE UPOMINKI
ZGŁOSZENIA do poniedziałku, 16 listopada – tel. 796 291 091
ODBIÓR – w ustalonym później terminie.

ZAJĘCIA RĘKODZIELNICZE:
Zapraszamy do wykonania prac w domu na podstawie instrukcji lub własnego pomysłu.
– Temat: „Świąteczne inspiracje”.
– Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie udziału w zajęciach do 16 listopada – tel. 796 291 091(liczba miejsc ograniczona)
– Przekażemy, w ustalonym później terminie, materiały oraz instrukcję wykonania.
– Po wykonaniu prac, prosimy o przesłanie zdjęć MMS – em na numer telefonu: 796 291 091 lub mailowo na adres e-mail: fundacja@zakonmaltanski.pl

ZAJĘCIA KULINARNE:
Zapraszamy do wykonania świątecznego dania w domu na podstawie przekazanej przez nas instrukcji lub własnego pomysłu.
– Temat: „Świąteczne smaki”.
– Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie udziału w zajęciach do 15 grudnia – tel. 796 291 091 (liczba miejsc ograniczona)
– Przekażemy, w ustalonym później terminie, materiały oraz przepisy
– Po wykonaniu prac, prosimy o przesłanie opinii oraz zdjęć MMS – em na numer telefonu: 796 291 091 lub mailowo na adres e-mail: fundacja@zakonmaltanski.pl

• GIMNASTYKA – ZAJĘCIA ODWOŁANE

WAŻNE:
W związku z koniecznością ograniczenia liczby osób uczestniczących jednorazowo w zajęciach i spotkaniach obowiązują zapisy : tel. 796 291 091

– Nadal możliwe są TELEFONICZNE PORADY ŻYCIOWO – PRAWNE I PSYCHOLOGICZNE dla seniorów, po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu: 796 291 091
– Zapraszamy również do korzystania z PROPOZYCJI ZAJĘĆ W DOMU:

INFORMUJEMY, ŻE DLA PAŃSTWA BEZPIECZEŃSTWA ZALECA SIĘ:
1. Nie przychodzenie do placówki osób:
a. u których występują objawy choroby zakaźnej,
b. które w miały kontakt z osobą chorą, zakażoną, izolowaną, przebywającą na kwarantannie
(niezbędne będzie podpisanie stosownego oświadczenia),
4. Pomiar temperatury ciała przy pomocy termometru bezdotykowego u uczestników
i personelu, po uprzednim uzyskaniu ich zgody,
5. Obowiązkową dezynfekcję rąk przed wejściem na teren placówki,
6. Używanie osłony ust i nosa,
7. Zachowanie zasad dystansu społecznego.
Uczestnicy zajęć i spotkań podpisują oświadczenie o zapoznaniu się z obowiązującymi procedurami oraz zgodę na mierzenie temperatury.
Szczegółowe procedury zapobiegania zakażeniom wirusem SARC-CoV-2 oraz postępowania na wypadek podejrzenia wystąpienia choroby koronawirusowej COVID-19 obowiązujące Maltańskim Ośrodku Geriatryczno – Gerontologicznym dostępne są w Ośrodku.

Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich "Pomoc Maltańska"