Maltański Ośrodek Geriatryczno – Gerontologiczny

WAŻNE:
W związku z koniecznością ograniczenia liczby osób uczestniczących jednorazowo
w zajęciach i spotkaniach obowiązują zapisy: tel. 796 291 091

1. KONCERT KOLĘD w wykonaniu chóru Teatru Wielkiego w Poznaniu – niedziela 9 stycznia, godz. 15.00.
Wykonawcy: Mariusz Otto – chórmistrz, Mirosław Gałęski – fortepian, Chór Teatru Wielkiego w Poznaniu.

Obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona.
(Spotykamy się o godz. 14.30 przed wejściem do Teatru Wielkiego)
Zapraszamy do zapoznania się z zasadami uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Teatr Wielki w Poznaniu: https://opera.poznan.pl/pl/koncert-koled

2. GIMNASTYKA – wtorek 11 stycznia, godz. 16.30 (pierwsza grupa)
    GIMNASTYKA – wtorek 11 stycznia, godz. 18.00 (druga grupa)

3. GIMNASTYKA – środa 19 stycznia, godz. 16.30 (pierwsza grupa)
    GIMNASTYKA – środa 19 stycznia, godz. 18.00 (druga grupa)

4. GIMNASTYKA – środa 26 stycznia, godz. 16.30 (pierwsza grupa)
    GIMNASTYKA – środa 26 stycznia, godz. 18.00 (druga grupa)

5. PROPOZYCJE ZAJĘĆ W DOMU:
Szczegóły na stronie internetowej Fundacji: http://fundacjamaltanska.pl/propozycje-zajec-w-domu/

6. PORADY ŻYCIOWO – PRAWNE I PSYCHOLOGICZNE dla Seniorów, po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu, tel.: 796 291 091

INFORMUJEMY, ŻE DLA PAŃSTWA BEZPIECZEŃSTWA ZALECA SIĘ:
1. Nie przychodzenie do placówki osób:
    a) u których występują objawy choroby zakaźnej,
    b) które w ciągu 14 dni miały kontakt z osobą chorą, zakażoną, izolowaną, przebywającą na kwarantannie (niezbędne będzie podpisanie stosownego oświadczenia).
2. Pomiar temperatury ciała przy pomocy termometru bezdotykowego u uczestników i personelu, po uprzednim uzyskaniu ich zgody.
3. Obowiązkową dezynfekcję rąk przed wejściem na teren placówki.
4. Używanie osłony ust i nosa.
5. Zachowanie zasad dystansu społecznego.
Uczestnicy zajęć i spotkań podpisują oświadczenie o zapoznaniu się z obowiązującymi procedurami oraz zgodę na mierzenie temperatury.
Szczegółowe procedury zapobiegania zakażeniom wirusem SARC-CoV-2 oraz postępowania na wypadek podejrzenia wystąpienia choroby koronawirusowej COVID-19 obowiązujące Maltańskim Ośrodku Geriatryczno – Gerontologicznym dostępne są w Ośrodku.

Fundacja Pomoc Maltańska Poznań
Miasto Poznań
Dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania

Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich "Pomoc Maltańska"