Szukamy talentów 2017

18/03/2017

Z myślą o potencjale artystycznym, jaki mają w sobie osoby z niepełnosprawnościami powstał projekt organizacji Powiatowego Przeglądu Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych – mieszkańców Powiatu Poznańskiego pn. „Zlot Talentów”. W tym roku odbędzie się IV edycja przeglądu, a jego finał planowany jest na 16 września.

Podczas uroczystości artyści mogą zaprezentować swoje uzdolnienia w następujących dziedzinach sztuki: plastycznej, literackiej, filmowej, muzycznej i teatralnej. Na laureatów czekać będą nagrody rzeczowe. Spośród wszystkich uczestników przeglądu wyłoniony zostanie „Talent Roku 2016”, który otrzyma nagrodę indywidualną.

Zgłoszenia zarówno od osób indywidualnych jak i placówek lub organizacji przyjmowane są do 10 czerwca 2016 roku. Szczegółowe informacje na temat przeglądu oraz karta zgłoszeń dostępne są również:  pod nr tel.: 61 819 44 46, 507 117 248, email: maltadom@wp.pl
Organizatorem zadania jest Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich „Pomoc Maltańska” . Projekt finansowany jest z budżetu powiatu poznańskiego.
logo_powiat poznański
Logo Fundacja Pomoc Maltańska Poznań
Starosta Poznański Jan Grabkowski
oraz Dyrektor Zarządu Fundacji Polskich Kawalerów Maltańskich Andrzej Baehr
zapraszają na
IV Powiatowy Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych
– mieszkańców Powiatu Poznańskiego pn. „ZLOT TALENTÓW”

1. W trakcie imprezy twórcy będą mogli zaprezentować swoje uzdolnienia w kilku kategoriach twórczości : plastycznej, literackiej, muzycznej, fotograficznej, filmowej i teatralnej.
2. Uczestnictwo w „Zlocie Talentów” mogą zgłaszać osoby indywidualne, placówki i organizacje:
     a. prace plastyczne, fotograficzne i utwory literackie zgłaszane do konkursów muszą być wyłącznie dziełami indywidualnymi
     b. „Teledysk”, „Mała forma teatralna” oraz „Prezentacje wokalne” mogą być dziełami zespołowymi.
3. Do „Zlotu Talentów” mogą być zgłaszane prace i utwory spełniające warunki:
     a. są dziełami oryginalnymi, do których pełne i wyłączne prawa autorskie przysługują Uczestnikowi lub jego Przedstawicielowi Ustawowemu,
     b. nie naruszają praw osób trzecich,
     c. nie były dotychczas publicznie prezentowane.
4. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załącznikach : Informacja o konkursach, Regulamin, Oświadczenie, Karta zgłoszeniowa oraz na stronach internetowych www.maltadom.fc.pl i www.powiat.poznan.pl.
5. Finał „Przeglądu” odbędzie się 15 września br. w godz. : 10.00 – 14.00 w Lubońskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, przy ul. Kołłątaja 2
6. Na laureatów czekają nagrody rzeczowe.
7. Przewidziana jest nagroda specjalna dla „Talentu Roku 2017”
8. „V Powiatowy Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych – mieszkańców Powiatu Poznańskiego pn. „ZLOT TALENTÓW” finansowany jest z budżetu Powiatu Poznańskiego
9. Bezpośrednim realizatorem jest Dom Pomocy Maltańskiej w Puszczykowie
logo TVP3_Poznan_podst