Wigilia dla dzieci w Poznaniu

14/01/2020

17 grudnia 2019 r. Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich „Pomoc Maltańska” wspólnie ze Zgromadzeniem Sióstr Urszulanek SJK zorganizowała już po raz dziesiąty kolację wigilijną dla 60. dzieci z ubogich i dysfunkcyjnych rodzin Poznania. Po wspólnej modlitwie i życzeniach wszyscy zasiedli przy wigilijnym stole. Dzięki wsparciu darczyńców i osób zaangażowanych w przygotowanie spotkania dzieci otrzymały wspaniałe prezenty i mogły poczuć się w prawdziwie świąteczną atmosferę.
Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich „Pomoc Maltańska” w Poznaniu składa podziękowania Fundacji ENEA, Siostrom Urszulankom SJK, wolontariuszom oraz wszystkim darczyńcom i osobom zaangażowanym w przygotowanie spotkania i paczek dla dzieci.

Wsparcie finansowe: