Wigilia w Szczecinie

14/01/2020

14 grudnia 2019 r. w Szczecinie Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich w Poznaniu zaprosiła do udziału w wieczerzy wigilijnej 150 osób niepełnosprawnych intelektualnie, starszych, samotnych oraz ich opiekunów. Wieczerzy wigilijnej towarzyszyło wspólne kolędowanie, miła atmosfera oraz radość ze wspólnie spędzonego czasu. Na spotkaniu obecni byli m. in. pan Andrzej Baehr, Dyrektor Fundacji Polskich Kawalerów Maltańskich w Poznaniu, duchowieństwo, przedstawiciele Caritas, wspólnoty Wiara i Światło oraz Wolontariusze. Podziękowano darczyńcy – Fundacji ENEA, dzięki której goście mogli uczestniczyć w świątecznym poczęstunku i obdarowani zostali paczkami.

Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich „Pomoc Maltańska” w Poznaniu składa podziękowania Fundacji ENEA oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie spotkania i świątecznych prezentów.

Wsparcie finansowe: