Zaproszenie na X Zlot Talentów

15/03/2022

Szukamy talentów – już po raz X !

Z myślą o potencjale artystycznym, jaki mają w sobie osoby z niepełnosprawnościami powstał projekt organizacji Powiatowego Przeglądu Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych – mieszkańców Powiatu Poznańskiego pn. „Zlot Talentów”. W tym roku odbywa się jubileuszowa, X edycja Przeglądu. Planujemy, ze jej finał odbędzie się we wrześniu br. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Mosinie, przy ul. Krasickiego 16.

W trakcie uroczystej Gali artyści zaprezentują swoje uzdolnienia w następujących dziedzinach sztuki: plastycznej, fotograficznej, filmowej, muzycznej i teatralnej. Na laureatów czekać będą nagrody rzeczowe. Spośród wszystkich uczestników Przeglądu wyłoniony zostanie „Talent Roku 2022”, który otrzyma nagrodę indywidualną. Organizatorem zadania jest Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich „Pomoc Maltańska” .
Projekt finansowany jest z budżetu powiatu poznańskiego.

POBIERZ – Zaproszenie na ZLOT TALENTÓW 2022

POBIERZ – Regulamin  ZLOTU TALENTÓW 2022

POBIERZ – Karta opisu ZLOTU TALENTÓW 2022

POBIERZ – Oświadczenie uczestnika nr 1 ZLOTU TALENTÓW 2022