„Zlot Talentów” w powiecie poznańskim

25/06/2013

Z myślą o potencjale artystycznym, jaki mają w sobie osoby z niepełnosprawnościami powstał projekt organizacji I Powiatowego Przeglądu Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych – mieszkańców powiatu poznańskiego pn. „ZLOT TALENTÓW”, którego finał odbędzie się 27 września 2013 roku w Puszczykowie.
Zgłoszenia zarówno od osób indywidualnych jak i placówek lub organizacji przyjmowane są do 10 lipca 2013 roku.

Podczas uroczystości artyści będą mogli zaprezentować swoje uzdolnienia w następujących dziedzinach sztuki: plastycznej, literackiej, muzycznej, tanecznej, recytatorskiej i teatralnej.

Na laureatów czekać będą nagrody rzeczowe. Spośród wszystkich uczestników przeglądu wyłoniony zostanie „Talent Roku 2013”, który otrzyma nagrodę indywidualną.

Szczegółowe informacje na temat przeglądu oraz karta zgłoszeń na stronach:
www.maltadom.fc.pl, www.powiat.poznan.pl lub pod nr tel. 61 819 44 46, 507 117 248, maltadom@wp.pl.

Organizator: Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich. Pomoc Maltańska.
Projekt finansowany z budżetu powiatu poznańskiego.