Order of Malta

Aktualności

Targi Ekonomii Społecznej

05/10/2020 


25 września na dziedzińcu Urzędu Miasta stanęły domki i namiot Targów Ekonomii Społecznej, inicjatywy Pracowni Ekonomii Społecznej organizowanej w ramach projektu Wielkopolskiego Centrum Ekonomii Solidarnej. Losy wydarzenia ważyły się długo – z troski o zdrowie i dobro uczestników i wystawców – a organizatorzy dołożyli starań, by zapewnić wszystkim bezpieczeństwo w trakcie wydarzenia.

Wydarzenie miało na celu przedstawienie szerzej oferty poznańskich (i nie tylko) warsztatów terapii zajęciowej, prezentacje wykonywanych na zajęciach prac oraz nawiązanie i wsparcie współpracy pomiędzy samymi placówkami, ale także firmami i organizacjami zainteresowanymi ich ofertą. 

Poza stoiskami na dziedzińcu stanął namiot, w którym odbywały się wydarzenia towarzyszące – mające promować działalność zrzeszonych przez PES instytucji oraz same targi. Zaplanowano m.in. spotkanie dla firm, a także organizacji działających w Komisji Dialogu Obywatelskiego przy Pełnomocniczce Prezydenta ds. polityki równościowej, a także dwa czytanda dla najmłodszych. Wydarzenie można znaleźć także na FB pod hasłem dobro-branie : )

Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich "Pomoc Maltańska"

ul. Świętojańska 1, 61-113 Poznań