Order of Malta

Aktualności

Zlot Talentów 2015 – zapraszamy

29/03/2015 


Z myślą o potencjale artystycznym, jaki mają w sobie osoby z niepełnosprawnościami powstał projekt organizacji Powiatowego Przeglądu Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych – mieszkańców Powiatu Poznańskiego pn. „Zlot Talentów”. W tym roku odbędzie się III edycja przeglądu, a jego finał planowany jest na 18 września.
Podczas uroczystości artyści mogą zaprezentować swoje uzdolnienia w następujących dziedzinach sztuki: plastycznej, literackiej, filmowej, muzycznej i teatralnej. Na laureatów czekać będą nagrody rzeczowe. Spośród wszystkich uczestników przeglądu wyłoniony zostanie „Talent Roku 2015”, który otrzyma nagrodę indywidualną.
Zgłoszenia zarówno od osób indywidualnych jak i placówek lub organizacji przyjmowane są do 22 maja  2015 roku. Szczegółowe informacje na temat przeglądu oraz karta zgłoszeń również  pod nr tel. 61 819 44 46, 507 117 248. Kontakt: maltadom@wp.pl
Organizatorem zadania jest Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich „Pomoc Maltańska” . Projekt finansowany jest z budżetu powiatu poznańskiego.

Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich "Pomoc Maltańska"

ul. Świętojańska 1, 61-113 Poznań