Order of Malta

Aktualności

Zaproszenie na Wieczór z Aniołami

12/10/2022 


Szanowni Państwo!

Jak co roku zapraszamy na „Wieczór z Aniołami”.

Tak na wszelki wypadek nadmieniamy, że jest to spotkanie nastawione na prezentację dorobku artystycznego (związanego z tematyką Świąt Bożego Narodzenia) niepełnosprawnych mieszkańców Powiatu Poznańskiego.
Na Wieczór będą się składać m.in.: ­ mini – spektakl teatralny ­ prezentacja prac plastycznych wykonanych różnorodnymi technikami ­ prezentacje wokalne (kolędy, pastorałki) ­ poczęstunek ­ rozstrzygnięcie konkursów (w ramach których będą wykonywane prace) ­ wręczenie dyplomów i nagród.
Już dzisiaj proponujemy Państwu udział w konkursach plastycznych i konkursie muzycznym. Dokładne informacje przedstawiamy w załącznikach. Oczywiście chętnie udzielimy wszelkich wyjaśnień.

Do zobaczenia 8 grudnia, w Puszczykowie (zaproszenia prześlemy w listopadzie – na razie prosimy o rezerwację terminu). Podobnie jak w roku ubiegłym planujemy zorganizowanie spotkania w „wersji stolikowej”. Dlatego też przewidujemy udział 6. osobowych reprezentacji z poszczególnych placówek. Jeśli z jakichkolwiek powodów już dzisiaj podejmują Państwo decyzję „na NIE” to będziemy wdzięczni za przekazanie nam tej informacji. Oczywiście Państwa Placówka będzie także wówczas mogła wziąć udział w konkursach.

Jerzy Pelowski

Uwaga : nagrodzone prace ze Zlotu Talentów prezentowane są obecnie w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Poznaniu. Dlatego też proponujemy odbiór wszystkich prac w momencie przywożenia prac na „Wieczór z Aniołami”.

POBIERZ TEMATY PRAC KONKURSÓW PLASTYCZNYCH

POBIERZ INFORMACJE O KONKURSIE MUZYCZNYM

POBIERZ INFORMACJE O KONKURSIE LITERACKIM

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIA

Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich "Pomoc Maltańska"

ul. Świętojańska 1, 61-113 Poznań